W naszym sklepie każdy klient może wybrać jak chcę zapłacić za towar. Udostępniamy płatności PayU (ten sam system co na allegro), przelw tradycyjny, oraz przesyłkę pobraniową (płatną przy odbiorze).

PAYNOW - PRZELEW ONLINE – Po wybraniu tej metody i złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na stronę serwisu PAYNOW. Następnie, po wyborze swojego banku, klient zostaje skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu na swoje konto należy dokonać wpłaty. Płatności za pośrednictwem serwisu PAYNOW są szyfrowane i w 100% bezpieczne. Jest to najszybsza metoda płatności.

KARTA KREDYTOWA lub PŁATNICZA - PAYNOW – Ta metoda płatności również obsługiwana jest przez serwis PAYNOW. Po złożeniu zamówienia klient zostanie poproszony o podanie danych ze swojej karty kredytowej, które trafią bezpośrednio do baku wydającego kartę.

 

ZA POBRANIEM – Wybierając tę opcję, klient płaci należność za zamówienie kurierowi doręczającemu przesyłkę. W przypadku wybory wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów InPost, klient płaci należną kwotę w wyznaczonym punkcie, zlokalizowanym przy Paczkomacie.

PRZELEW TRADYCYJNY – Kupujący przelewa pieniądze wpłacając je na poczcie lub w banku. Korzystając z tej metody, zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu wpłaty na koncie. Dane do przelewu:

Konto mBank: 26 1140 2004 0000 3102 8353 7248

PHU Aleksandra Ekkert

96-321 Przeszkoda

Przeszkoda 8