Zwroty

Masz prawo do odstąpienia od umowy zakupu i zwrotu produktu w ciągu 14 dni od zakupu bez podawania przyczyny. W tym celu:

  1. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie i po uzgodnieniu z nami odeślij (we wskazany przez nas sposób) zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Formularz zwrotu towaru dostępny jest poniżej:

Formularz Zwrotu Towaru

W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).

Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 7 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy - zawsze jednak pomniejszony o poniesione przez nas koszty wysyłki oraz czasem o inne rzeczywiste koszty związane z realizacją Państwa zamówienia. 

Równocześnie ze zwrotem pieniędzy - prześlemy drogą mailową korektę do wcześniej wystawionych faktur dokumentujących sprzedaż.

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt na Twój koszt.

Reklamacje

Na nasze produkty udzielamy gwarancji sprzedawcy przez okres 12 miesięcy, w przypadku chęci reklamacji prosimy o kontak telefoniczny lub e-mail:

admin@pilotytv.pl

516 234 961